İTFAİYE ŞOFÖRLERİNE MERDİVENLİ ARAÇ OPERATÖRÜ EĞİTİMİ
Beğeni Oranı
(2 oy)
Okunma Sayısı : 1395 defa
Küçült Büyüt Font Büyüklüğü

İtfaiye Müdürlüğü personelleri eğitimin sonunda İstanbul İtfaiye Daire Başkanlığı personelleriyle topluca hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Perşembe, 05 Temmuz 2012

Kahramanmaraş İtfaiye Müdürlüğü bünyesinde görev yapan İtfaiye şoförlerine merdivenli araç operatörü eğitimi verildiği belirtildi.

Konu ile ilgili olarak İtfaiye Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada: “İstanbul İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı (İBİTEM) den gelen eğitmenler Kahramanmaraş İtfaiye Müdürlüğü’nde görevli 49 İtfaiye şoförüne merdivenli araç operatörü eğitimi verdi.

Bir haftada 40 saatlik eğitimde, merdivenli araç teknik özellikleri, merdivenli araçların kullanımı ve bakımı, merdivenli araçların işletiminde dikkat edilecek hususlar, güvenli ve ekonomik araç sürüş teknikleri gibi konular detaylı olarak.

Teorik ve uygulamalı olarak, bir hafta süreyle devam eden eğitim sonrası, başarılı olan 27 personel, sertifika almaya hak kazandı” denildi.

İtfaiye Müdürlüğü’nce konuyla ilgili yapılan açıklamada; itfaiye teşkilatımızı bilgi çağının gereklerine uygun olarak son teknolojik gelişmelere paralel, malzeme, araç gereç ve eğitim programlarıyla donatarak her zaman görevini başarıyla yapan, bölgemizin hatta ülkemizin en iyi itfaiye teşkilatlarından biri olmanın hedeflendiği belirtildi.

Yorum ekle

Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz yorumlarınız için aşağıdaki kuralların doğrulanması gerekmektedir;
1-Yorumlarınızda yada yorum bırakmak için girdiğiniz E-Mail adreslerinizde gayri ahlaki kelime guruplarının bulunmaması
2-Kişi yada kuruluşlara kişilik yada özlük haklarını ihlal edecek suç isnat edilmemesi.(Bu tip başvuruların internet üzerinden Bilgi edinme - Sorun Cevaplayalım bölümlerinden yada Şahsen Çözüm Masasında dilekçeli başvuru ile yapılması gerekmektedir.)
3-Yorum içerisinde kışkırtıcı yada rencide edici ifadelerin kullanılmaması
4-Yorumlarda herhangi bir maksat ve anlam ifade etmeyen anlamsız ve değerlendirilmeye alınamayacak ifadelerin yazılmaması
5-İş taleplerinin yazılmaması
6-İlan ve Duyuruların yazılmaması

Not: Yorumlar Web Departmanı tarafından kontrol edildikten sonra yayımlanmaktadır.
Güvenlik kodu
Yenile