BELEDİYESPOR YÖNETİMİ YENİLENDİ

Kahramanmaraş Belediyesi Spor Kulübünün yeni başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde yapılan olağanüstü kongreyle belirlendi.
Kongre neticesinde Kulüp Başkanlığına Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Semerci getirildi. Yeni yönetimle birlikte Kahramanmaraş Belediyesi Spor Kulübü adına yepyeni hedefler belirleyeceklerini belirten Kulüp Başkanı Mustafa Semerci, görevini en iyi şekilde yerine getireceğini ifade etti. Kahramanmaraş Belediyesi isminin yurt içi ve dışında kazanacağı yeni başarılarda zikredileceğini söyleyen Semerci, bundan önceki yönetime de yaptıkları başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Kulüp Başkanı Mustafa Semerci, yaptığı açıklamada; “Spora desteklerini esirgemeyen ve her zaman sporcunun yanında olan Belediye Başkanımız Mustafa Poyraz’a şükranlarımızı sunuyoruz. Vizyon sahibi ve sağlıklı bir nesil yetiştirmek adına Sosyal Belediyeciliğin gereği olarak kentin spor alt yapısına sahip çıkmalıyız. Bu sebeple Belediyespor Kulübünün geliştirilmesine yönelik adımlar atacağız. İnanıyorum ki gerekli alt yapı yatırımlarının ardından Belediyespor’dan birçok sporcu kentimizi milli takımda ve olimpiyatlarda temsil edeceklerdir” diye konuştu.

Kahramanmaraş Belediyespor Kulübünün Yeni Yönetimi ise şöyle;
Kulüp Başkanı: Mustafa Semerci
2.Başkan: Sertaç Yalçıneli
Genel Sekreter: İbrahim Altun
Muhasip Üye: Bahri Solocak
Yönetim Kurulu Üye: Mithat Karaaslan
Yönetim Kurulu Üye: H. Mehmet Güner
Yönetim Kurulu Üye: Yaşar Kaymak

Yorum ekle

Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz yorumlarınız için aşağıdaki kuralların doğrulanması gerekmektedir;
1-Yorumlarınızda yada yorum bırakmak için girdiğiniz E-Mail adreslerinizde gayri ahlaki kelime guruplarının bulunmaması
2-Kişi yada kuruluşlara kişilik yada özlük haklarını ihlal edecek suç isnat edilmemesi.(Bu tip başvuruların internet üzerinden Bilgi edinme - Sorun Cevaplayalım bölümlerinden yada Şahsen Çözüm Masasında dilekçeli başvuru ile yapılması gerekmektedir.)
3-Yorum içerisinde kışkırtıcı yada rencide edici ifadelerin kullanılmaması
4-Yorumlarda herhangi bir maksat ve anlam ifade etmeyen anlamsız ve değerlendirilmeye alınamayacak ifadelerin yazılmaması
5-İş taleplerinin yazılmaması
6-İlan ve Duyuruların yazılmaması

Not: Yorumlar Web Departmanı tarafından kontrol edildikten sonra yayımlanmaktadır.
Güvenlik kodu
Yenile